Bachorrrro

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-10-02 01:49:31

Łukasz

drobnomieszczaństwo

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 12
Punktów :   

Wspólny wyjazd na snowboard/narty

Wiem, że takie rzeczy lepiej załatwia się face2face, ale 1. trzeba jakoś rozruszać forum, 2. tutaj jest gwarancja, że każdy zainteresowany jeśli tylko będzie chciał (czyt. odwiedzał forum, +patrz pkt. 1 ;) ) zobaczy tą wiadomość, a tak zawsze kogoś nie być na jakimś wykładzie itd. itd., przez co może go ominąć parę ważnych rzeczy.

Ok, konkrety. Na wczorajszym (a właściwie przedwczorajszym) spotkaniu, okazało się, że wiele osób z naszego kierunku jeździ na desce lub nartach (z 6-osobowej ekipy w Vis a Vis każdy), parę innych osób też pewnie w ten sposób korzysta z uroków zimy, wobec tego proponuję wspólny integracyjny wyjazd. :) Jestem za tym, żeby w któryś weekend wybrać się do Szpindlerowego Młyna-dla mnie zdecydowanie najlepsza miejscówka w okolicy-dużo szybkich, krzesełkowych wyciągów, porównywalne ceny, a do tego karnety, z których można korzystać w dwóch częściach SP. Kurort ten położony jest ok. 150km od Wrocławia.
Co do transportu-dyspunuje samochodem i umieszczonym na dachu bagażnikiem na sprzęt, do którego wejdą 3-4 deski "normalnie", ew. 5 desek bądź też 3 deski i 2 pary nart itp.-z tym że wtedy trzeba bawić się w odkręcanie wiązań i inne takie sprawy.
Koszt takiego wyjazdu, to orientacyjnie po 30-40zł za paliwo, ok. 35zł za nocleg+karnet (ciężko mi powiedzieć jakie ceny będą w tym sezonie i ile będzie kosztował karnet po obecnym kursie, ale domyślam się, że na dwa dni koszt powinien zamknąć się w 150zł)+prowiant (oczywiście jedzenie i napoje "energetyzujące" można zabrać z domu).
Termin: wszystko jest do ustalenia, ale wydaje mi się, że jeśli na początku sezonu mielibyśmy dobre warunki, to można by się wybrać na początku grudnia-przed wyjazdem do Livigno organizoawnym przez UE czyli przed 12(?)XII.
Jeśli ktoś nie jeździ na snowboardzie ani nartach, a chciałby się nauczyć, to jest to bez wątpienia jest to wspaniała okazja! :) Jako doświadczony snowboardzista :cool: z miłą chęcią udzielę kilku wskazówek osobom, którę zechciałyby zacząć uprawiać ten wspaniały sport. Myślę, że jeśli w naszym gronie znalazłby się jakiś zaawansowany narciarz, to również nie byłoby problemu z udzieleniem paru lekcji. ;)
Mamy jeszcze dużo czasu, ale wiele osób mieszka daleko od Wrocławia, a jestem prawie pewny, że nie zabieraliście na pierwsze dni wykładów swojego sprzętu, poza tym jeśli ktoś byłby zainteresowany taką opcją, to trzeba byłoby ogarnąć jakieś tanie noclegi itp.
Szczegóły czyli transport, termin, nocleg, itp. dogadamy, jeśli odpowiednia liczba osób wyrazi zainteresowanie.

Czekam na wasze opinie. Ciekawy jestem co sądzicie o tym pomyśle, czy jesteście zainteresowani taką opcją i czy podoba wam się ten pomysł. ;)
Pozdrawiam! :)

Offline

 

#2 2010-10-02 16:18:20

Olek Słota

plebs

Zarejestrowany: 2010-10-02
Posty: 8
Punktów :   

Re: Wspólny wyjazd na snowboard/narty

Myślę, że Twoja propozycja brzmi bardzo sensownie, innymi słowy - jestem za! Również mogę zaoferować samochód, niestety małych rozmiarów, ale zawsze można jakoś to ogarnąć. : ) Myślę, że jak tylko warunki będą odpowiednie, damy radę szybko i sprawnie coś ustalić i wyruszymy.

ps. narty i tylko narty!

Offline

 

#3 2010-10-02 20:24:48

Marcin Swierkot

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 31
Punktów :   

Re: Wspólny wyjazd na snowboard/narty

Ba, pomysł dobry. Z chęcią się wybiore, pomimo, że jakoś genialnie nie śmigam. Ale to nie o to tu chodzi, nie? ; ]
Tak więc ja jestem absolutnie za! (choć znając życie pieniądze na wyjazd wszyscy przepiją....ale idea dobra : D )


ps. narty i tylko narty![2]

Offline

 

#4 2010-10-02 22:25:34

Makedonce

drobnomieszczaństwo

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 11
Punktów :   

Re: Wspólny wyjazd na snowboard/narty

wchodze w to:)

Offline

 

#5 2010-10-03 00:03:40

Łukasz

drobnomieszczaństwo

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: Wspólny wyjazd na snowboard/narty

Elegancko :) Jeśli będzie jeszcze więcej chętnych, a z samochodami będzie problem, to zawsze można pomyśleć o jakimś innym transporcie i ew. innej miejscówce, bo PKSy do Szpindlerowego raczej nie jeżdzą, ale do Karpacza i owszem.

Marcin Świerkot napisał:

(choć znając życie pieniądze na wyjazd wszyscy przepiją....ale idea dobra : D )

Nawet jak nie ma się pieniędzy, to lepiej miesiąc nie pić, żeby dwa dni pojeździć na snowboardzie! Rozumiem, że narty nie są warte takich wyrzeczeń... :D

Offline

 

#6 2010-10-03 12:24:33

Ania.St

plebs

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wspólny wyjazd na snowboard/narty

Łukasz świetny pomysł :)! my się tutaj też jak jak najbardziej dołączamy do listy chętnych ; ) będzie to rozgrzewka przed Livigno^^

Offline

 

#7 2010-10-03 12:38:28

Małgosia

drobnomieszczaństwo

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 10
Punktów :   

Re: Wspólny wyjazd na snowboard/narty

hmmm... suuper pomysł, może to najwyższy czas żeby nauczyć się jeździc, bo jakos do tej pory nie moglam sie zmobilizowac zeby sie nauczyc mimo ze moja cala rodzinka jezdzi...

:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto--fun.pun.pl www.opelwloclawek.pun.pl www.corby.pun.pl www.skate-in-zyrardow.pun.pl www.habbo.pun.pl