Bachorrrro

Opis forum


#1 2010-09-29 11:47:14

Marcin Swierkot

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 31
Punktów :   

Przedstawiamy się

Tak jest! Przyszedł ten magiczny czas w którym WŁAŚNIE TY możesz podzielić się ze światem swoją wspaniałą osobą ; ]
No, może nie ze światem tylko z elitarnym(^^ a co) gronem. Liczy się jakość nie ilość.
Tak więc tutaj piszemy parę słów o sobie generalnie, kto ma niech wrzuci też zdjęcie cobyśmy sie lepiej rozpoznawali.

Zacznę więc sam:

Marcin Świerkot

Co lubie? Placki, dobbre filmy, dobrą muzykę....ble ble ble. Czyli to co każdy plus literatura fantasy i większość rodzajów spraw militarnych. A i sprawami ekonomiczno - gospodarczymi nie pogardze. No i moja miłość jeżeli chodzi o sport - koszykówka.

Czego nie lubie? Jak gwałcą na moich oczach język angielski z gracją stada murzynów.

Zdjęcia nie dam bo jestem epicko niefotogeniczny(wolę mówić niefotogeniczny niż brzydki : D)


To teraz wy ^^

Offline

 

#2 2010-09-29 15:08:13

Mati

plebs

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się

Czesc jestem Mateusz Duda
Wiekszosc z was pewnie mnie w ogole jeszcze nie widziala bo zadko sie pojawiam ale coz :P
na spotkaniach towarzyskich pewnie bede :P
lubie to co wszyscy + to co inni
razem z paroma przyjaciolmi studiujemy juz jeden kierunek i mamy czesc rzeczy ktore sa teraz a my mielismy w poprzednim roku wiec
pozniej mozemy sie chetnie podzielic np zadaniami z matmy z naszej cudownej ksiazki i paroma rzeczami z CS

Offline

 

#3 2010-09-29 20:16:32

Małgosia

drobnomieszczaństwo

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 10
Punktów :   

Re: Przedstawiamy się

pokrótce

Małgosia

Bojee sie tych studiów i matmy więc podejrzewam ze od madrego kolegi z automatyki i robotyki z polibudy nie pogardze oferta pomocy
ale poki co zyje wciaz wakacjami, ciezko sie przestawic po 5 miesiacach


Dam sie lubic ;)

nie lubiiiiee pisac postow ani zadnych wiadomosci tak na forum bo wole kontakt face to face i...
tyle na razie
:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skate-in-zyrardow.pun.pl www.naruto--fun.pun.pl www.wysokie.pun.pl www.corby.pun.pl www.opelwloclawek.pun.pl